Kurumlar İçin Bi'OyunKur

Kurumlar İçin Bi'OyunKur

Kurumlar için hazırladığımız etkinlikler, kurumun şartları, ihtiyaç ve hedefleri ile şekillenir. Tematik kurgulanarak projelendirilebilir. 
Bu projelere temel oluşturan etkinlik paketlerimizden kısaca bahsedelim;

Oyun Kur Atölyeleri 
Çocukların katılımıyla gerçekleşen tematik oyun atölyeleridir. Temalar; inovatif tasarım oyunları, masalsı oyunlar, doğada oyun ve benzeri konulardan seçilebilir. Genel olarak hedefi; Çocuklara, yaşadıkları alanı bir oyun mekanına dönüştürerek, basit nesneler ile kurallı oyunlar geliştirmenin eğlenceli yollarını göstermektir.
 
Oyun Kur Atölyeleri – Aile katılımı 
Ailelerin veya çocukların katılımıyla gerçekleşen tematik oyun atölyeleridir.  Programın hedefi, eğlenceli, oyunsu bir buluşma ile; katılımcıların yaşadıkları mekanda oyunun gücü ile yapabilecekleri hakkında zihin açan bir perspektif sunmak ve ilham kaynağı olmaktır.
Online Söyleşi (Webinar) Programları
Online Söyleşi (Webinar) Programları
Geniş kitlelere ulaşmayı ve farkındalık yaratmayı hedefleyen; «Pandemi dönemi ve sonrasında çocuklar için yaşam», «Oyun her yerde, her şeyle», «Oyun ve korku kültürü», ve benzer temalarda interaktif yapılan söyleşilerdir.
 
Alışıla gelen webinarlardan, web 2.0 araçlarının etkin kullanımı ile dinleyicilerin aktif katılabildiği, kalıp örnek ve yaklaşımlardan kaçınarak pratik örneklere yoğunlaşan tarzı ile ayrışır.
Sosyal Kulüp
Sosyal Kulüp
Kurum bünyesinde kurulan kulüp, belirli rutinlerde oyun ve aile katılımlı eğitim etkinlikleri ile ilerleyen, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren bir özel yapıdır. 
Süreçsel ve butik bir programdır. İçerik tasarımı ve program yoğunluğu Kurumun ilgili birimleri ile birlikte oluşturulur.
Kurumsal iletişim ve aidiyet hedeflerinin yanı sıra, çalışan aileler için iç eğitimler, çocuklar için düzenli oyun buluşmaları, sürpriz etkinlikler içerir. 
E Bültene Kayıt Ol Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olunuz.