Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Merhaba!

Merhaba!

Bi’Oyunkur akademik birikim ve 25 yılı çocuklarla iç içe geçmiş pratiklerin buluştuğu,  kurduğu sistem ile dünyada bir ilk olmayı başarmış, kısa sürede dünyanın pek çok yerinde aileler ile buluşmaya başlamış bir organizasyondur.
 
Kurduğu oyunlaştırılmış online platform ile uyguladığı tüm program ve projelerinin temel hedefi;
Yalnızca oyuncak ve dijital oyun talep eden çocukların oyun menüsünü, fiziksel oyunlarla ve oyun kurma pratiği ile zenginleştirmektir. 

Böylece;
Çocukların, kendi oyunlarını kurma, kendi oyuncaklarını üretme, elindekilere veryansın etmek yerine onları dönüştürme ve yeniden şekillendirme, oyuna, dolayısıyla kendi hayatına liderlik etme serüvenine rehberlik eder.
 
Kütüphanesinde 100’den fazla oyun bulunan Bi’Oyunkur dijital dünyayı dışlamadan fiziksel – gerçek oyunlara odaklanan çocuk gelişimi, eğitsel oyun, oyun tasarımı ve yaratıcı drama konusunda uzman bir ekipten oluşur.

Oyun Sağlayıcılığı

Alanında uzman 'oyun sağlayıcılar' Bi’Oyunkur çatısı altında öğrenmeye, üretmeye, paylaşma ve en önemlisi oynamaya devam ediyor.
Bi’Oyunkur, oyun kurucular yetiştiriyor.
Çünkü, oyun çocuklar için, geleceğin provasıdır.

Eğitim Koordinatörü: Nedim BUĞRAL
Proje Yönetmeni: Necati ARPACI
Kurumsal İletişim ve Medya Danışmanı: Ufuk ÇARŞIBAŞI
Genel Danışman: Doç Dr. Hayal KÖKSAL

Bi'Oyunkur

Bi'Oyunkur

Biz biliyoruz ki en değerli oyun çocuğun kendi isteği ile başlattığı içinde yeni bir yaşantıya geçtiği ve kendi isteği ile sonlandırdığı o büyülü süreçtir. 
Bi'Oyunkur

Bi'Oyunkur

Bizler bi'oyunkur ailesi olarak  site yaşamlarına, dijital ekranlara sıkışmış çocukların diğer oyun kapılarını açıp oyun kültürlerini zenginleştirmek istiyoruz.
E Bültene Kayıt Ol Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olunuz.