Oyun Dünyamız

Bi Oyun Buluşması

195,00 TL
Bi'Oyun, dilediğiniz zaman, seçtiğiniz bir içerikte planlayabileceğiniz bir seanstan oluşan oyun buluşmasıdır.
 
Oyun buluşmasının amacı, oyun kurmak ve her mekanda ve anda çocukların kendi oyunlarını kurmalarına ilham kaynağı olmaktır.
 
Kişiye özeldir. Seçtiğiniz oyun buluşmasının teması ile, ve size özel bir içerikte gerçekleşir.
 
Oyun buluşmasına profesyonel bir oyun sağlayıcı eşlik eder. Oyun sağlayıcı; alan uzmanı, eğitimci bir oyun sağlayıcısıdır. 

EVDE OYUN KUR ( 6 + yaş)
Evimiz kocaman bir oyun alanına dönebilir. Bu oyun buluşmamızda, evin farklı alanlarında ve evde oyuncak olmayan materyaller ile oyun kurma deneyimleri yaşıyoruz
Evde neden oyun kurmalı? Evde olmanın dezavantajlarını avantaja çevirebilrsiniz. Bir keşif ve yaratıcılık etkinliği olarak, oyun kurmak oyunbazın tüm becerilerini harekete geçirir.

BAHÇEDE OYUN KUR ( 6 + yaş)
Bu oyun buluşmasında, bahçenizde, sokak oyunları, tasarım odaklı oyunlar, macera oyunları kurarak; sağlıklı oyunları dış mekana taşıyoruz. 
Bahçede neden oyun kurmalı? Yaratıcılığı destekler, hareket ettirir, sağlıklı oyun türlerini açık havada oynama deneyimi yaşatır.

DOĞADA OYUN KUR ( 6 + yaş)
Bu oyun buluşmasında, oyunbazınız doğadaki taşı, dalı, yaprağı, toprağı, kısacası bulunduğunuz doğal ortamın sunduklarını oyun materyaline çevirir. 
Doğada neden oyun kurmalı? Yaratıcılığı destekler, teröpatik etkisi vardır, doğa sevgisi aşılar. 

MASALLA OYUN KUR ( 5 - 7 yaş)
Bu oyun buluşmasında, masalın belli duraklarında hikaye ile ilişkili oyunlar oynayan oyunbazınız, hayalgücü ile oyunların büyülü dünyası arasında geçişler yapar.
Neden masalla oyun kurmalı? Masallar hayal gücümüzü zenginleştirir. Oyunbaz, İnce motor becerilerini geliştiren oyunları ve oyuncak olmayan materyallerden oyun üretmeyi tecrübe eder.

KİTAPTAN OYUNA ( 9 + yaş)
Bu oyun buluşmasında, kitabın dünyasından hareketle, yaratıcı ve  rol yapmalı oyunlar oynuyor, böylece oyunbazın kendini ifade edebileceği eğlenceli bir alan yaratıyoruz.
Kitapla oyun neden kurulmalı? Kitap okumak eğlencelidir. Yeter ki okuyanın hayal gücüyle ve yaşamıyla bağ kurulabilsin. Bu etkinlik bu kazanıma odaklanır. 

HAYAL ET; UYGULA ( 9 + yaş)
Bu oyun buluşmasında, eğlenceli bir senaryonun içerisinde; süre kısıtlı ve hedef odaklı tasarım oyunları oynuyor, inovatif düşünceyi oyunlaştırıyoruz.
Tasarım oyunları neden kurulmalı? Çerçevesi doğru çizilmiş anlık görevler ile, çağın becerilerinden inovasyon, zamanı iyi kullanma, multidisipliner düşünme gibi becerilerini geliştirir.


Bi'Oyun aldığınızda Askıda Oyun kampanyasına katılmış; böylece 'oyuna erişim engeli olan ve hastanede kalan bir çocuğa' oyun buluşması hediye etmiş olursunuz.
 
'Satın Al' butonuna tıklayarak kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun temasına kara verdiyseniz kayıt formunda temanın adını belirtmeniz mümkün. Kayıt tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde oyun koçunuz randevu oluşturmak için sizinle iletişime geçer.

E Bültene Kayıt Ol Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olunuz.