Oyun Dünyamız

Oyunbazın Yolculuğu

880,00 TL

Oyunbazın Yolculuğu;
4 seviyeden oluşan oyun tabanlı bir kişisel gelişim programıdır. 
Her bir seviye, oyun seanslarının (oyun buluşması) sıklığına göre 3 - 6 hafta sürebilir.
 

1. Seviye:   KALFA OYUNBAZ Programı   6 Oyun buluşması, kişisel oyun önerileri
2. Seviye:   USTA OYUNBAZ Programı   6 Oyun buluşması, kişisel oyun ve kurmaca görevleri
3. Seviye:   UZMAN OYUNBAZ Programı   6 Oyun buluşması, oyun tasarım ve sunum görevleri
4. Seviye:   PROFESÖR OYUNBAZ Programı   6 Oyun buluşması, oyun tabanlı tasarım projesi, oyun koçluğu deneyimi
 
Peki Program Nasıl İlerler?
1. Satın alma yaptığınız anda ‘Kalfa Oyunbaz’ seviyesine kaydınız otomatik olarak gerçekleşir. (Kayıt olmadan önce aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için sitemizdeki whatsup ikonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz).
2. Eğitim danışmanınız sizinle iletişime geçer. Süreç hakkında bilgi verir ve size özel bir oyun sağlayıcı belirler.
3. Oyun sağlayıcınız telefonla arayarak sizinle tanışır ve oyun buluşmalarının takvimini, sizin programınıza göre oluşturur.
4. İlk seviye tamamlandığında artık çocuğunuz ‘Kalfa Oyunbaz’ unvanını alır. Olumlu kararınızla birlikte ikinci seviyeye başlayabilir.

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ PROGRAM
Program; online görüşmelerden ve tüm sürece yayılan oyun kurma danışmanlığından oluşur. İçerik her çocuk (oyunbaz) için özeldir. Oyun sağlayıcı ve oyunbaz, ailenin de yönlendirmesiyle kendi programlarını geliştirirler.
 
ONLİNE GÖRÜŞMELER
Oyun sğalayıcı ve oyunbazınız bire bir online görüşmelerinde eğlenceli vakit geçirir ve oyunbaz kendi kuracağı oyunlar için öneriler ve görevlerle ayrılır. Görüşme sıklığı ve takvimi aile ile birlikte planlanır.
 
OYUN GÖREVLERİ
Oyun görevleri oyunbazın ilgilerine göre, oyunbaza özel hazırlanır. Program süresince, oyun koçunun çocuğunuza özel hazırlayacağı oyun öneri-görevleri (video veya görsel biçiminde hazırlanarak) sizin cep telefonunuza iletilir. Tüm görevlerin ortak noktaları; tamamen ekrandan uzak, kendiliğinden ve oyunbazın yaratıcılığını yüreklendiren bir tona sahip olmasıdır.
 
AİLENİN OYUN KOÇU
Oyunbazınıza özel bir oyun koçu atanır. Oyun sağlayıcı; drama, oyun ve çocuk iletişimi konusunda uzman bir eğitmendir. Her seviye bitiminde oyun sağlayıcı aileye yazılı ve sözlü geri bildirim verir. Aileden süreç boyunca oyunbazın oyun deneyimleri hakkında bilgi alır.
 
OYUNLAŞTIRMA
Tüm koçluk sistemi 4 seviyeden oluşan, oyunlaştırılmış, oyunbazın yaşamına akseden bir sistemdir. Programın sürecinde ‘Profesör Oyunbaz’ veya 'Uzman Oyunbaz' unvanını alan oyunbaz Oyunbazlar Kulübü'ne katılabilir.
 
SOSYAL ETKİLEŞİM
Oyunbaz, koçluk süreci boyunca açılan online grup etkinliklerine katılabilir. Böylece diğer oyunbazlarla tanışabilir.
 
OYUN KÜTÜPHANESİ
Oyunbazın süreç boyunca ulaşabileceği 100’den fazla fiziksel oyun bulunur.  Not: Oyunbazların yaratıcılığıyla oyun sayısı durmadan artırıyor.
 
 

E Bültene Kayıt Ol Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olunuz.